Komplexné riešenia logistických problémov

Predaj, prenájom a servis manipulačnej techniky

Naša spoločnosť poskytuje kompletné služby v manipulačnej technike. Okrem samotného predaja manipulačnej techniky ponúkame klientom aj celý rad ďalších služieb. Samozrejmosťou sú servisné služby, predaj náhradných dielov, financovanie vozíkov, školenie vodičov, zaisťovanie technických prehliadok a iné doplnkové služby.

Vykonávame komplexný servis flotíl už používanej manipulačnej techniky našich zákazníkov. Vrátane full servisu, evidencie technických prehliadok, evidencie nákladovosti jednotlivých vozíkov, preventívne údržby s cieľom minimalizovať náklady spojené s prevádzkou manipulačnej techniky našich zákazníkov.

Najdôležitejším partnerom je jeden z desiatich najväčších výrobcov vysokozdvižných vozíkov na svete s obratom okolo 100 miliónov USD a výrobou 20.000 kusov vysokozdvižných vozíkov ročne. Hovoríme o firme HELI, ktorá sa v minulosti spojila s jedným z najprestížnejších a najdlhšie pôsobiacich výrobcov vysokozdvižných vozíkov na svete, japonskou firmou TCM.

Toto spojenie zabezpečuje vysokú kvalitu vozíkov, ktoré sa predávajú po celom svete pod zn. HELI, ale hlavne ich priaznivú cenu. Výborný pomer kvality a ceny je ich hlavnou prednosťou pri predaji v Slovenskej republike ale aj po celom svete. Ďalšou prednosťou vozíkov HELI je jednoduchá a ľahká obsluha a ich údržba.

Firma HELI, ktorú v Slovenskej republike výhradne zastupujeme, v roku 1999 obdržala certifikát ISO 9001 za svoj management systém, rovnako tak aj samotný produkt (vysokozdvižné vozíky a ďalšia manipulačná technika) bol vyzdvihnutý európskou CE kvalitou a bezpečnostnými predpismi.

Tieto vozíky sú určené do najrôznejších prostredí. Medzi ne patria prístavy, letiská, stavby, obchodné strediská, sklady a tiež sa používajú na prepravu paliet s tovarom na kratšie vzdialenosti. Naša spoločnosť nie je iba dodávateľom manipulačnej techniky, ale poskytuje tiež komplexné riešenia logistických problémov.

 

Komplexnosť v tomto prípade znamená:

  • odborné poradenstvo
  • výber optimálnej techniky pre špecifické prevádzkové prostredie a danú aplikáciu
  • flexibilitu pri financovaní: leasing, prenájom, fullservis
  • kvalitný servis s využitím najmodernejších diagnostických systémov