S potešením a hrdosťou oznamujeme, že firma Gekkon s.r.o. na Slovensku získala striebornú medailu od medzinárodnej audítorskej spoločnosti EcoVadis za spoločenskú zodpovednosť (CSR).
Lítium-iónové (Li-ion) batérie sa zmenili v oblasti technológie vysokozdvižných vozíkov a ohlásili novú éru efektívnosti a produktivity. Tu je dôvod, prečo si vybrať lítium-iónové batérie a početné výhody, ktoré prinášajú do Vašich prevádzok.
8.6.2023 sa opäť otvorili brány Gekkonu pre všetkých záujemcov, nie len o manipulačnú techniku. Prišli si pozrieť aj naše novinky zo sveta lítiových technológií, nákladných vozidiel aj čistiacich strojov.
Gekkon splní Vaše požiadavky a poskytne Vám ten správny vozík aj s kompletným balíkom služieb.
Spoločnosť Gekkon Vám už 24 rokov poskytuje komplexné riešenia logistických problémov.
NOVÝ ŠIKOVNÝ POMOCNÍK VO VAŠOM SKLADE = maximálna efektívnosť nákladov. Toto riešenie bolo najekonomickejšie, keďže sa nemusel stavať nový sklad, ani sa nemuseli zahustiť statické regály, ani kúpiť špeciálny manipulačný vozík na ich obsluhovanie.
HELI ako jeden z najväčších desiatich lídrov na svete vo výrobe vysokozdvižných vozíkov vie, že v dnešnej dobe je naozaj nevyhnutné vyrábať vozíky s novým zdrojom energie. Po rokoch technického vývoja sme sa dostali na popredné priečky vo vývoji a predaji