Servis

S našou flotilou servisných vozidiel sme Vám k dispozícii kdekoľvek na Slovensku. Spoločnosť Gekkon zabezpečuje servis manipulačnej techniky na celom území Slovenskej republiky.
Naše servisné strediská poskytujú záručný aj pozáručný servis predávaných vozíkov v plnom rozsahu a bežný servis aj ďalších značiek nami nepredávaných vysokozdvižných vozíkov, ktoré sú na našom trhu. Disponujeme komplexne vybaveným mobilným servisom s najmodernejšími diagnostickými prístrojmi a profesionálne vyškolenými odborníkmi. Opravy vykonávame priamo u zákazníkov a väčšie opravy vrátane generálnych opráv priamo v našej servisnej dielni.

Zabezpečíme dopravu stroja na opravu a v prípade záujmu môžeme počas doby opravy zapožičať náhradný vozík za veľmi výhodných podmienok.
Hlavnou úlohou vykonávania pravidelných servisných prehliadok je včasná diagnostika prípadnej poruchy a tým aj minimalizácia budúceho poškodenia či opotrebovania vozíka.
Vďaka pravidelným servisným intervalom môžeme zaistiť dlhodobú funkčnosť Vašich vozíkov a ich optimálny výkon.

Zoznam servisných
a obchodných stredísk
* Čierna Voda | ** Gemerská Hôrka
Pokiaľ potrebujete servis, garančnú prehliadku alebo technickú kontrolu, vyplňte prosím Servisný formulár.
  1. Naši servisní technici dostávajú vami zaslané informácie týkajúce sa servisu priamo do svojich tabletov, s ktorými následne pracujú pri riešení servisných požiadaviek.
  2. V servisnom formulári prosím vyplňte všetky potrebné informácie. Po odoslaní formulára Vám bude zaslaná automatická odpoveď o obdržaní objednávky na servis, ktorej spracovanie je v procese. Ohľadom jej realizácie sa s vami spojí servisný technik. Prosíme o vyplnenie najmä povinných polí (označené *), aby sme mohli patrične a včas reagovať.
  3. V prípade havárie alebo nutnosti urgentného servisného zásahu volajte na telefónne číslo +421 918 630 000.

Servisný formulár

Pokiaľ nevyplníte e-mail na zaslanie faktúry a montážneho listu, po realizácii servisu bude faktúra a montážny list odoslaný na hlavnú e-mailovú adresu.
Pokiaľ nevyplníte kolónku s kontaktom na osobu zodpovednú za prevzatie servisovaného vozíka, automaticky bude kontaktovaná osoba na prevzatie vozíka, ktorá je vyplnená v kolónke "Vaše meno / priezvisko / tel. číslo".
Prílohy: (max. 3 dokumenty / fotografie)
+ nahrať prílohu prosím čakajte ... 0%
odoslať objednávku
čakajte prosím ...