.
.
.
.

O nás

Naša spoločnosť poskytuje kompletné služby v manipulačnej technike. Okrem samotného predaja manipulačnej techniky ponúkame klientom aj celý rad ďalších služieb. Samozrejmosťou sú servisné služby, predaj náhradných dielov, financovanie vozíkov, školenie vodičov, zaisťovanie technických prehliadok a iné doplnkové služby. Vykonávame komplexný servis flotíl už používanej manipulačnej techniky našich zákazníkov.

image

Produkty

Image
Vysokozdvižné vozíky
Image
Regálové zakladače
Image
Nakladače
Image
Ručné paletové vozíky

Služby

Servis

image
S našou flotilou servisných vozidiel sme Vám k dispozícii kdekoľvek na Slovensku. Spoločnosť Gekkon zabezpečuje servis manipulačnej techniky na celom území Slovenskej republiky. Naše servisné strediská poskytujú záručný aj pozáručný servis predávaných vozíkov v plnom rozsahu a bežný servis aj ďalších značiek nami nepredávaných vysokozdvižných vozíkov, ktoré sú na našom trhu. Disponujeme komplexne vybaveným mobilným servisom s najmodernejšími diagnostickými prístrojmi a profesionálne vyškolenými odborníkmi. Opravy vykonávame priamo u zákazníkov a väčšie opravy vrátane generálnych opráv priamo v našej servisnej dielni. Zabezpečíme dopravu stroja na opravu a v prípade záujmu môžeme počas doby opravy zapožičať náhradný vozík za veľmi výhodných podmienok. Hlavnou úlohou vykonávania pravidelných servisných prehliadok je včasná diagnostika prípadnej poruchy a tým aj minimalizácia budúceho poškodenia či opotrebovania vozíka. Vďaka pravidelným servisným intervalom môžeme zaistiť dlhodobú funkčnosť Vašich vozíkov a ich optimálny výkon.

Prenájom vozíkov

image
Nepoužívate vysokozdvižné vozíky a manipulačnú techniku pravidelne? Nechcete naraz investovať veľké peniaze do manipulačnej techniky? Nemusíte. My Vám ich radi požičiame. Naša nájomná flotila je Vám kedykoľvek k dispozícii a umožní Vám úsporu investičného kapitálu, plánovanie a minimalizáciu nákladov na prevádzku manipulačnej techniky, výrazné zníženie nákladov spojených s prevádzkou manipulačnej techniky, poradenstvo pri optimálnom výbere manipulačnej techniky podľa Vašich potrieb a maximálnej využiteľnosti jej kapacít. Ak chcete vedieť viac, neváhajte nás kontaktovať.