VYSOKOZDVIŽNÝ VOZÍK | AKU LI-ION | RADA G2

Nosnosť »
1.500 - 5.000 kg
Zdvih »
od 3.000 mm
Pohon »
AKU LI-ION

Čelné akumulátorové vysokozdvižné vozíky HELI s Li-ion batériou rady STANDARD s variabilnou možnosťou nosnosti 3000 až 3500 kg a zdvihom 3000 až 6000 mm, sú dokonalou kombináciou funkčného designu a najnovších technológií v oblasti manipulačnej techniky.
Akumulátorový čelný vozík HELI je poháňaný najnovším typom Li-ion batérie kompletne bezúdržbovej a riadenej BMS - inteligentný management s funkciou regenerácie energie, jej životnosť je až 10 000 nabíjacích cyklov. Pomocou zásuvného nabíjacieho konektoru je vhodné nabíjať kedykoľvek i krátkodobo, bez toho aby sa skracovala životnosť batérie. Spôsob výroby batérie a použité médiá sú zárukou ekologického prístupu spoločnosti HELI voči zdrojom.
Vozík je technicky nenáročný a pohyblivý. Akumulátorový vozík HELI je vhodný na použitie v hale, aj na manipuláciu vo vonkajších priestoroch. Vozík sa môze použiť aj v mínusových teplotách, bez akýchkoľvek problémov je možné jej požívať i v chladiarenských a mraziacich skladoch. Kompaktná konštrukcia so zníženým protizávažím zaručuje flexibilitu vozíku v malom priestore. Spracovanie a výroba vozíku HELI rady STANDARD s líthiovou batériou je v súlade s najvyššími normami a šetrným prístupom k životnému prostrediu pri zachovaní maximálnych výkonov.